Anasayfa / Kullanım Talimatları / DERMYCIN Leke Kremi Kullanımı

DERMYCIN Leke Kremi Kullanımı

Dermycin Leke Kremi

DERMYCIN Leke Oluşumuna Karşı Etkili Cilt Bakım Kremi

Formülündeki üstün aktiflerine ek olarak, cilde olan faydaları tüm dünyada kabul görmüş SU TERESİ, PAPATYA EKSTRAKTI, ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve KAYISI ÇEKİRDEĞİ YAĞI katkıları sayesinde;
Cildinizde güneşin zararlı etkileriyle oluşan izler, foto yaşlanma lekeleri gibi kalıtsal olmayan izlerin oluşumunun önlenmesine uzun süreli kullanımda yardımcı olan günlük bakım kreminiz olacaktır. Cildinizin nem dengesini korurken, renk tonunu da düzenleyerek daha sağlıklı ve daha ışıltılı görünmesini sağlar.Cilt lekelerinin oluşmaması için koruyucu bariyer görevi görür.

 

KULLANIM ÖNERİSİ

Kullanım öncesinde cilt tipinize uygun olan bir ürün ile cildinizi temizleyiniz ve kuru kalmasına özen gösteriniz. Uygulayacağınız bölgeye DERMYCIN Leke Oluşumuna Karşı Etkili Cilt Bakım Kremi nizi dairesel hareketler ve parmak uçlarınızla masaj yaparak sürünüz. Cilt yüzeyindeki lekelerin üzerine ince bir film tabakası halinde uygulayınız. Tamamen emilene kadar devam ediniz. Bu terapiyi sabah uyandığınızda ve gece uyumadan önce olmak üzere günde 2 kez tekrarlamanız ürün etkinliği açısından tavsiye edilmektedir.

Lekelerin olduğu her bölgede (Yüz, boyun, dekolte bölgesinde ; el, kol ve bacaklarda) güvenle kullanabilirsiniz. Yüz çevresinde günlük makyajınız için 3-4 dakika beklemeniz yeterlidir. İçerdiği aktiflerin etkinlik süresi 4 haftalık periyotta üst düzeye ulaştığından, gerçek sonuç için en az 28 günlük düzenli bir uygulama süreci gereklidir. Özellikle gece uyumadan önce dinlenme ve kendini yenileme durumuna geçmis olan cilde uygulanması faydalıdır. Dermatolojik testleri başarı ile geçmiş olan bu ürünün şu ana kadar tespit edilmiş hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

ETKİ YÖNETİMİ

İçeriğindeki su teresi, papatya, kayısı ve üzüm çekirdeği özü katkıları ile ten renginin etkin ve gözle görülür bir biçimde açılmasına yardımcı olurken cildin nem dengesini düzenler. Waltheria Indica bitkisi özü sayesinde melanin üretimi etkin biçimde yavaşlatılır. Işık kaynaklı hücre hasarına karşı (erken cilt yaşlanmasının ana sebebleri arasındadır.) değerli Vitamin Enin serbest radikallere karşı cildi koruyucu etkisi ve SPF30 güneş koruma özelliği ile cildin savunma kalkanı haline gelir.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER 

Gözlere temasından kaçınınız. Teması halinde bol su ile yıkayınız. Güneş ışığından uzak tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı ve serin yerlerde muhafaza ediniz. Uygulamadan önce alerji testi için tercihen el bileğinizin iç  yüzünde deneyiniz. Açık yaralı ya da tıbbi lezyon bulunan bölgelerde kullanmayınız. Beklenmeyen bir etki gördüğünüzde yada yutulduğu takdirde dermatoloğunuza  yada ilgili doktora başvurunuz.

 

Düşlerin Gerçekle Buluşma Zamanı..

 

Ürüne buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.