Ana Sayfa

Dermactive Arganlı Saç Bakım Seti

Saçlara gerçek bir terapi için tasarlanan bu ürün serisini düzenli olarak kullandığınızda saçlarınızdaki değişime siz bile inanamayacaksınız.

DERMACTİVE BESLEYİCİ BAKIM ŞAMPUANI

Her yıkamada saçlarınızdaki BESLEYİCİ BAKIM ŞAMPUANI’nı kullanarak gün boyu maruz kalınan olumsuz etkilerden arınmanız ve bu süreci dahada uzun tutarak bakımın ilk adımının etkinliğini artırmanız mümkün.

DERMACTİVE KORUYUCU BAKIM MASKESİ

Durulamanın ardından 5-10 dakika kadar KORUYUCU BAKIM MASKESİ’ni saç diplerine parmak uçlarıyla yapılan dairesel hareketli masaj (friksiyon) yaparak beklemek en önemli adımınız olacak. Saçlarınızın ne kadar canlı ve güzel görüneceğini sizde öğreneceksiniz.

DERMACTIVE ONARICI BAKIM YAĞI (HAFTADA 1 Kez)

Saçlarınıza gerçek bir terapi görevi görecek son adımımıza saç diplerinden uçlara doğru friksiyon yöntemiyle masaj yapmanız ve 1-2 saat kadar saçınızda bekletmeniz kurguladığımız gerçek saç bakımının tam anlamıyla etkiyi göstermesini sağlayacak.

İsterseniz bone yada havlu yardımı ile bakım yağını saçınıza hapsedip uyku süreci uzatarak, etkinliğin çok daha üstün seviyeye çıkmasını sağlayabilirsiniz. Gerçek ve saf ARGAN BAKIM TERAPİ’si ile güzelliğinizin farkına varın ve artık aynalarla barışın.