Seoxin Saç Bakım Şampuanı Yağlı Saçlar İçin - 300 ml33

0 Yorum (Rate) / Yorum Yaz


Seoxin Saç Bakım Şampuanı Yağlı Saçlar İçin - 300 ml


45.00 TL Stok durumu: Mevcut
Adet :

Seoxin Saç Bakım Şampuanı Yağlı Saçlar İçin - 300 ml

Kepeklenme ve dökülme problemlerine karşı etkisiyle kırılan, zayıf kalmış ve yıpranmış saçlar için hazırlanan özel besleyici formül, hayalini kurduğunuz canlı ve dolgun görünümlü saçlara kavuşmanızı sağlayacak.

 

Bileşimindeki octopirox, zinc pyrithione gibi aktif maddeler kepek problemini çözmeye yardımcı olurken pro-vitamin B5, soluvit richter ve sedaplant richter gibi özel katkılar sayesinde A , B , E , F , B3 , B5 , B8 vitaminleri saçlarınızı besleyecek; at kestanesi, papatya, ısırgan otu, nane , rezene , ökse otu gibi bitki özleri saçlarınızı ihtiyacı olan güce ve parlaklığa ulaştıracak.

Saç derinizin doğal pH dengesi korunurken gün boyu yıpranmış olan saçlar yeniden hayat bulacak

KULLANIM ŞEKLİ

Saçları ve saç derisini tamamen ıslatma işleminden sonra köpürmeye yetecek miktarda uygulanır. Saçlı derinin bir süre masaj şeklinde ovulmasını takiben bol su ile durulanmaya geçilir. İkinci kez aynı şekilde bir uygulama gerçekleşirken, ürün saçlarda 5 dakika kadar bir süre bekletilir, ardından tekrar bol su ile durulanır ve kurulanır. Bu işlem haftada en az iki kez uygulanmalıdır.

5/5

Ürün Hakkında Görüşünü bildir

Bu ürün hakkında yeterli bilgi sahibiyseniz. Yada Satın aldıysanız lütfen değerlendirmede bulunarak diğer kullanıcılara tecrübelerinizi paylaşınız

  1 * 2 * 3 * 4 * 5 *
Fiyat uygunluğu
Kalite Puanı
Sipariş Değerlendirmesi


Image
Sepete Git Siparişi Tamamla

Sepete Git