Dermycin Leke Oluşumuna Karşı Cilt Bakım Kremi1

0 Yorum (Rate) / Yorum Yaz


Dermycin Leke Oluşumuna Karşı Cilt Bakım Kremi


79.00 TL Stok durumu: Mevcut
Adet :

DERMYCIN Leke Oluşumuna Karşı Etkili Cilt Bakım Kremi ; Formülündeki üstün aktiflerine ek olarak, cilde olan faydaları tüm dünyada kabul görmüş SU TERESİ, PAPATYA EKSTRAKTI, ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve KAYISI ÇEKİRDEĞİ YAĞI katkıları sayesinde; cildinizde güneşin zararlı etkileriyle oluşan izler, foto yaşlanma lekeleri gibi kalıtsal olmayan izlerin oluşumunun önlenmesine uzun süreli kullanımda yardımcı olan günlük bakım kreminiz olacaktır. Cildinizin nem dengesini korurken, renk tonunu da düzenleyerek daha sağlıklı ve daha ışıltılı görünmesini sağlar. Cilt lekelerinin oluşmaması için koruyucu bariyer görevi görür.

ETKİ YÖNETİMİ: İçeriğindeki su teresi, papatya, kayısı ve üzüm çekirdeği özü katkıları ile ten renginin etkin ve gözle görülür bir biçimde açılmasına yardımcı olurken cildin nem dengesini düzenler. Waltheria Indica bitkisi özü sayesinde melanin üretimi etkin biçimde yavaşlatılır. Işık kaynaklı hücre hasarına karşı (erken cilt yaşlanmasının ana sebebleri arasındadır.) değerli Vitamin Enin serbest radikallere karşı cildi koruyucu etkisi ve SPF30 güneş koruma özelliği ile cildin savunma kalkanı haline gelir.

Doğru ürün, doğru mecralardan temin edildiği sürece kozmetik ürünlerin uygulama sonuçları bazı örneklerde estetik müdahaleler kadar başarılı olabilmektedir. Bu bağlamda; cilt yüzeyine uygulanan dermokozmetik ürünler yaşlanma sürecini uzatmak için insanlığın hizmetine sunulmuş en önemli bileşenler olmuşlardır.

5/5

Ürün Hakkında Görüşünü bildir

Bu ürün hakkında yeterli bilgi sahibiyseniz. Yada Satın aldıysanız lütfen değerlendirmede bulunarak diğer kullanıcılara tecrübelerinizi paylaşınız

  1 * 2 * 3 * 4 * 5 *
Fiyat uygunluğu
Kalite Puanı
Sipariş Değerlendirmesi


Image
Sepete Git Siparişi Tamamla

Sepete Git